Фото: з відкритих джерел
З початку запуску проєкту “Армія відновлення” у Донецькій області туди приєднались 9,6 тис. безробітних. Тепер вони мають і страховий стаж, і соціальні гарантії, і працюють на відновлення краю.
Про це інформують в Донецькому обласному центрі зайнятості.
“Сьогодні Донеччина, як ніколи, потребує робочих рук для відновлення інфраструктури, облаштування захисних споруд, розвантаження та фасування гуманітарної допомоги, супроводу людей з інвалідністю тощо”, – наголошують в центрі зайнятості.
“Армія відновлення” працює у 24 громадах області. Тут розбирають завали, відновлюють пошкоджене майно, надають соціальні послуги в “пунктах незламності”, облаштують підвальні приміщення під укриття, заготовляють дрова тощо.
За таку роботу платять від 6 700 гривень на місяць, а з 1 січня 2024 року буде 7 100 грн. Цей вид зайнятості зараховується до страхового стажу та забезпечує усі соціальні гарантії трудового законодавства.
За детальною інформацією щодо участі в проєкті звертайтеся до фахівців центру зайнятості:
- на сайт – через інтернет
- телефонуйте до call-центру (безплатно) 0-800-33-61-67.
Нагадаємо, у вересні в обласному Центрі зайнятості повідомляли, що до суспільно корисних робіт долучилися 6,5 тисячі безробітних жителів Донеччини.