Вільне радіо від 18.12.2023

 

Більш як три тисячі безробітних на Донеччині приєднались до “Армії відновлення” з осені 

Фото: з відкритих джерел

З початку запуску проєкту “Армія відновлення” у Донецькій області  туди приєднались 9,6 тис. безробітних. Тепер вони мають і страховий стаж, і соціальні гарантії, і працюють на відновлення краю.

Про це інформують в Донецькому обласному центрі зайнятості.

Сьогодні Донеччина, як ніколи, потребує робочих рук для відновлення інфраструктури, облаштування захисних споруд, розвантаження та фасування гуманітарної допомоги, супроводу людей з інвалідністю тощо”, – наголошують в центрі зайнятості.

“Армія відновлення” працює у 24 громадах області. Тут розбирають завали, відновлюють пошкоджене майно, надають соціальні послуги в “пунктах незламності”, облаштують підвальні приміщення під укриття, заготовляють дрова тощо.

За таку роботу платять від 6 700 гривень на місяць, а з 1 січня 2024 року буде 7 100 грн. Цей вид зайнятості зараховується до страхового стажу та забезпечує усі соціальні гарантії трудового законодавства.

За детальною інформацією щодо участі в проєкті звертайтеся до фахівців центру зайнятості:

  • на сайт – через інтернет
  • телефонуйте до call-центру (безплатно) 0-800-33-61-67.

Нагадаємо,  у вересні в обласному Центрі зайнятості повідомляли, що до суспільно корисних робіт долучилися 6,5 тисячі безробітних жителів Донеччини.