22 листопада в Бахмутському міському центру зайнятості відбулось онлайн засідання бізнес-школи молодого підприємця для студентської молоді.
В інтерактивному форматі профконсультантка Олена Бояринова презентувала слухачам поняття бізнес-ідея та бізнес-план. Потім випускники розглядали приклади успішного підприємництва.
Далі знайомились з джерелами отримання знань з бізнес планування від державної служби зайнятості: додатком на андроїд «Центр розвитку підприємництва», відео - контентом зі складання бізнес-плану .
Потім з допомогою ділової гри розглянули прогнозування власного професійного майбутнього як однієї зі складових успішної кар’єри.
Наприкінці заходу спікерка запропонувала учасникам тестування для визначення власних професійних якостей, необхідних для ведення власного бізнесу у майбутньому.