19 березня профконсультанти Бахмутського міського центру зайнятості запросили студентів-випускників вищих навчальних закладів на засідання «Бізнес-школи молодого підприємця».

В інтерактивному форматі фахівчиня Олена Бояринова презентувала слухачам поняття бізнес-ідея та бізнес-план. Потім випускники ознайомились з сутністю бізнес-ідеї та розглянули яскраві приклади успішного підприємцтва.

Наступним етапом заходу стало знайомство молоді з джерелами отримання знань з бізнес-планування: додатком на андроїд «Центр розвитку підприємництва», відеоконтентом зі складання бізнес-плану. Також  розглянули онлайн платформу «Prometheus». Наприкінці заходу спікерка запросила студентську молодь пройти тестування для визначення власних професійних якостей, необхідних для ведення власного бізнесу у майбутньому.

«Бізнес-школа молодого підприємця» покликана допомогти зацікавленій молоді знайти себе в професії та успішно побудувати майбутню кар’єру. А декому реалізувати себе через розвиток в майбутньому власного бізнесу.