16 травня 2018 у Покровському міському центрі зайнятості   відбулося тринадцяте засідання консалтингового центру цього річ. Учасниками заходу стали: представники Покровського міського центру зайнятості, спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі Покровської районної адміністрації, представник Покровської міської ради відділу інвестицій та стратегічного розвитку міста, співробітник Покровської об’єднаної  Державної податкової інспекції та Головного управління Держпраці у Донецькій області, 2 особи, які мають статус безробітного та відносяться до уразливих категорій населення та підприємці міста.

" Основні питання , що мають бути висвітлені сьогодні - застосування норм чинного податкового законодавства, визначення податкових наслідків господарських операцій, а також законних схем планування податкового навантаження для підприємців з урахуванням специфіки їх діяльності. ", - розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

Під час заходу розглядалися питання щодо проведення комплексної податкової перевірки, повноти та своєчасності сплати податків та інших обов’язкових платежів.  Також спеціалісти центру ознайомили присутніх з новою грантовою програмою  для ВПО та представників уразливих категорій населення та графіком проведення тренінгів в рамках цього проекту.

Представниками виконавчої влади, які опікуються майбутніми куркулями, були надані практичні рекомендації щодо складання бізнес-плану. Основну увагу було приділено вимогам щодо розділу «Фінансовий план та план руху грошових потоків». 

Таким чином, зустріч допомогла визначитись із слабкими сторонами ведення бізнесу, направити роботу та скоординувати курс розвитку у правильному напрямку кожному бажаючому.