07 лютого в рамках Центру Розвитку Підприємництва Селидівський міський центр зайнятості спільно з завідуючим сектором з питань додержання законодавства про працю Селидівської міської ради, старшим державним інспектором ДПІ ГУ ДФС та представниками Пенсійного Фонду провів семінар на тему: «Дотримання вимог законодавства про працю України, легалізація зайнятості, своєчасність та коректність подання звітності» з метою посилення співпраці з роботодавцями. 

Під час роботи семінару завідуючий сектором Олександр Боярівцев  розповів присутнім про захист прав працівників, забезпечення своєчасності та повноти виплати заробітної плати та недопущення нелегального працевлаштування. Старший державний інспектор ДПІ ГУ ДФС Наталія Попкова наголосила на зміні строків подання звітності, своєчасності сплати ЄСВ та зміні до податкової декларації про майновий стан і доходи. В свою чергу спеціаліст Селидівського ОУ ПФУ Ірина Ларкіна звернула увагу щодо коректності та недопущення помилок при поданні звітності, розповіла про нові можливості при роботі з веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України.  

Фахівці Центру зайнятості нагадали присутнім про переваги співпраці зі службою зайнятості та можливість використання новітніх сервісів служби зайнятості, що полегшують роботу з підбору кадрів, таких як, електронний кабінет роботодавця, можливість створення відеопрезентаціїй роботодавця та відеовакансій,  підбір кадрів шляхом онлайн-співбесіди тощо.

Семінар пройшов у форматі діалогу та відкритої дискусії, роботодавці мали змогу задати питання, що їх цікавили та отримали вичерпні відповіді.