16 травня у Новогродівському міському центрі зайнятості в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся тренінг для осіб, які мріють відкрити власну справу.

Відкриваючи захід, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Світлана Чернова зазначила, що одним з напрямків підвищення рівня зайнятості є розвиток підприємницьких ініціатив населення. Вона ознайомила присутніх з послугами  служби зайнятості та програмою і умовами проведення тренінгу «Ведення бізнесу в умовах конфліктного середовища», організованого за підтримки ПРООН.

У заході взяла участь  спеціаліст відділу економіки з прогнозування та залучення інвестицій Новогродівської міської ради Наталя Усова, яка детально ознайомила присутніх з вимогами та умовами надання грантів в рамках проекту «Український донецький куркуль». Вона навела приклади бізнес-планів, які вже приймали участь у конкурсі та наголосила на їх перевагах і недоліках.

Учасники тренінгу взяли участь у психологічному тестуванні та визначити свої здібності до підприємництва. Також цей тест допоміг зрозуміти потребу у подальшому особистісному розвитку, оцінити власну незалежність, творчі здібності, схильності до ризику та цілеспрямованість.

Всі учасники заходу під час спілкування отримали багато корисної інформації, ставили масу запитань, на які із задоволенням відповідали фахівці.