16.05.2018 року в рамках роботи «Центру розвитку підприємництва» у Лиманському МЦЗ відбувся тренінг щодо основ бізнес-планування . На заході були присутні особи які перебувають на обліку в центрі зайнятості та діючі підприємці , а також представники відділу економічного розвитку та торгівлі Лиманської міської ради, Головного управління державної фіскальної служби у Донецькій обл.  та переможець проекту «Український донецький куркуль».

  На заході було обговорено багато питань стосовно  відкриття власної справи, опадаткування, створення нових робочих місць . Переможць  проекту «Український донецький куркуль» акцентував  на що треба звернути увагу при складанні бізнес-плану та поділився своїми враженнями про конкурсний відбір, а також подальшу діяльність після проекту.

Такі заходи будуть проводитись надалі,  щосереди у приміщенні Лиманського МЦЗ о 10 годині адже це сприятиме підвищенню якості бізнес-матеріалів, що подаються до участі у конкурсних відборах по фінансуванню проектів  в рамках програми «Український донецький куркуль».