18.04.2018  в  Лиманському МЦЗ пройшов День відкритих дверей центру зайнятості. Основною метою заходу було наближення послуг що надаються державною службою зайнятості, налагодження взаємовигідних партнерських відносин та координації зусиль служби зайнятості, соціальних партнерів та роботодавців щодо забезпечення сприянню повній зайнятості населення.

Присутні були ознайомленні з ситуацією на ринку праці в регіоні, також були ознайомленні з новим web- сайтом  «Єдине соціальне середовище зайнятості» та «Електронним кабінетом безробітного», що прискорює доступ клієнтів до послуг та надає їм можливість отримати необхідну інформацію у дистанційному форматі.

Серед запрошених на День відкритих дверей була присутня начальник Лиманського МВ ГУ ДМС України в Донецькій області Ольга Кононенко, яка розповіла про вартість та порядок отримання ID-карток, порядок одержання тимчасового посвідчення, що підтверджує особу громадянина України, за яких умов воно видається, правила оформлення та вартість паспорту для виїзду за кордон , як для дорослих так і для дітей.

Після жвавого обговорення теми заходу усіма учасниками та розгляду переліку послуг,  присутні прийшли до висновку, що втілення в роботу нових підходів підвищують конкурентоспроможність при працевлаштуванні .