7 лютого учні 9 класу загальноосвітньої школи №26 прийняли участь у Професіографічній екскурсії на ТОВ “КРАМСТАЙЛ” (ПАТ “ШВЕЯ”).

Професія швачки затребувана в нашому регіоні, тому метою екскурсії було викликати зацікавленість дітей роботою фахівців своєї справи.

На початку заходу фахівець з профорієнтації привітала учнів і розповіла про професії, які актуальні в нашому місті. Окрема увага була приділена професіям швачки, закрійника, технолога швацького виробництва.

Начальник відділу кадрів Тетяна Щербина провела цікаву екскурсію по цехам підприємства. Хлопці та дівчата мали змогу на власні очі побачити весь процес виготовлення виробів, зокрема цікавість викликали технологічні операції при пошитті чоловічої сорочки.

Питання присутніх стосувалися розмірів та ціни на вироби. Також діти цікавилися, які тканини використовують у виробництві та які кольори на сьогодні є найбільш затребуваними серед покупців.

Наостанок Тетяна Щербина побажала дев’ятикласникам успішно закінчити навчальний рік та отримати якісну освіту.

Сподіваємося, що отримана інформація активізує професійне самовизначення школярів та розширить кругозір молоді про світ професій.