23 вересня консультанти роботодавців Краматорського міського центру занятості провели онлайн-семінар для фізичних осіб-підприємців, який був присвячений темі «Інструменти самодопомоги, які будуть корисні в питаннях стресостійкості людині під час війни». Розібратися більш детально в цій тематиці та знайти шляхи вирішення проблемних питань допомогла спеціально запрошена лекторка – президентка  громадської організації, тренерка та фасилітаторка Олена Набокова. У семінарі взяли участь близько 30 фізичних осіб-підприємців.

У ході спілкування Олена пояснила присутнім, що таке саморегуляція, чому дуже важливо контролювати себе та як досягти рівноваги особливо зараз, коли події, які відбуваються в державі, важко відображуються не тільки на психологічному, а й на фізичному стані людей. Також вона надала практичні поради та навички, які допоможуть досягти контролю у повсякденному житті.

Фахівці центру зайнятості розповіли присутнім про грантову підтримку від міжнародних організацій, які активні на сьогодні та пояснили, як подати заявку та де знаходити інформацію про них. Також вони нагадали про компенсації, які може отримати роботодавець за працевлаштованих працівників та розповіли про новації, які відбулися у персональному кабінеті на сайті Державної служби зайнятості.

Такі освітні онлайн-зустріч для підприємців будуть проводитись й надалі задля підтримки, допомоги та інформування.

Всеукраїнська база вакансій на Telegram каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» worknowdcz - https://bit.ly/38Z2E6I.

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram - https://bit.ly/2UnnJwh.

Телефони «гарячих ліній» служби зайнятості Донеччини https://bit.ly/3rLgZtT.