7 лютого в Добропільському  міському центрі зайнятості відбулося засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Запропонувала комісії на розсуд свій бізнес-план майбутня підприємиця Прялкіна Тетяна.

До ідей відкриття власної справи Тетяна прийшла не  відразу. Опинившись в скрутних життєвих умовах, Тетяна відноситься до категорії внутрішньо переміщених осіб, звернулаль за допомогою у сприянні працевлаштуванню до Добропільського міського центру зайнятості. В Центрі розвитку підприємництва отримала фахову допомогу та пропозицію започаткування власної справи.

Тетяна вирішила започаткувати бізнес у сільськогосподарській сфері діяльності, а саме «Розведення свійської птиці і продаж ії на м’ясо».

Майбутній підприємиці члени комісії задали багато питань, адже наша задача  -  впевнитися в тому, що людина прийняла вірне рішення і втілення бізнес ідеї допоможе їй себе реалізувати, мати стабільний дохід.

Заслухавши  презентацію бізнес-плана, комісія прийняла  позитивне рішення. І тепер, маючи бажання та заручившись підтримкою з боку служби зайнятості, безробітна отримає  реальний шанс змінити своє життя.