Допомога у пошуку роботи безробітним особам є одним із основних завдань Дружківського міського центру зайнятості, але досягти позитивного результату можливо лише завдяки побудові тісної співпраці з роботодавцями.

Так, для більш якісного підбору необхідних працівників 19.04.2018 року працівниками центру зайнятості було організовано та проведено презентацію фізичної особи – підприємця Сушенцова Олександра Юрійовича, який потребує укомплектування наступних вакансій: різальник м’ясопродуктів; оброблювач м’ясних туш. Основний вид його діяльності - оптова торгівля м’ясом і м’ясними продуктами.

Під час заходу Олександр Сушенцов розповів присутнім про особливості та  специфіку роботи, умови оплати праці, режим роботи, питання соціальної захищеності та професійного зросту. Для осіб, які бажають працювати, але не мають відповідного досвіду роботи, є можливість стажування та навчання безпосередньо на робочому місці, зокрема за направленням служби зайнятості.

Усі присутні (10 безробітних осіб) були ознайомлені з послугами, які надає служба зайнятості. В результаті проведеного заходу 4 особи зацікавилися почутими пропозиціями. Вони змогли задати питання, які виникли під час заходу та виявили бажання зустрітись з роботодавцем для детальнішого ознайомлення з можливим майбутнім місцем роботи.

 Сподіваємось, що проведений захід кардинально змінить чиюсь долю на краще шляхом працевлаштування на роботу.