Протягом 28-30 вересня фахівці Бахмутського міського центру зайнятості за участю представників ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей» проводили профорієнтаційний онлайн-урок для школярів 9-х класів Бахмутської ЗОШ № 18.

Під час заходів учні отримали інформацію щодо важливості завчасного самовизначення відносно майбутньої професії, а також про актуальні інструменти Державної служби зайнятості, спрямовані на допомогу у вирішенні цього питання. Зокрема йшлося про проходження безкоштовного тестування на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри. Також підліткам було презентовано одну із розробок служби зайнятості - додаток «Центр професійної орієнтації», переваги якого вже встигли оцінити тисячі користувачів.

Майстриня виробничого навчання ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей» Галина Савченко презентувала школярам діяльність навчального закладу. Учні, які вже замислись щодо майбутньої професії, отримали вичерпну інформацію про переваги навчання саме у аграрному ліцеї, а також про актуальність професій, яким навчають у ньому.

Профорієнтаційні уроки дозволяють підліткам зрозуміти, який вид професійної діяльності більше їм підходить, допомагають оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію.