21 липня об 11:00 у рамках консалтингового простору «Перспектива» фахівці Слов'янського міського центру зайнятості провели онлайн-семінар «Гранти. Що, де, коли?» для представників малих і середніх підприємств, приватних підприємців та усіх зацікавлених у подачі заявок на гранти від держави та міжнародних організацій.

Учасників конференції ознайомили з нормативною базою з питань започаткування та ведення бізнесу, ознайомились з елементами створення власного бізнес-плану, розглянули види просування бізнесу в інтернеті. Під час онлайн-зустрічі клієнти вивчили напрями залучення ресурсів на провадження підприємницької діяльності, познайомились з Державним інфо-сервісом та необхідними дозвільними документами для реєстрації бізнесу, а також з онлайн платформою для підприємців на порталі Дія. Бізнес.

По закінченню учасники мали можливість задати питання, які виникли в ході конференції. Особливо зацікавило присутніх поняття «Краудфандинг», тобто громадське фінансування, з посиланням на сайти, де можна розмістити свій проект.

 «Мені дуже сподобалися корисні поради від фахівців центру зайнятості, які завжди готові поділитися своїми знаннями та вміннями. Нам розповідали не тільки стратегію ведення бізнесу, але і пояснювали, де знайти кошти на її реалізацію» – зазначила учасниця заходу Алла Мініна.

Слов’янський міський центр зайнятості планує проводити такі онлайн зустрічі і надалі.

Всеукраїнська база вакансій на Telegram каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» worknowdcz - https://bit.ly/38Z2E6I.

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram - https://bit.ly/2UnnJwh.

Телефони «гарячих ліній» служби зайнятості Донеччини https://bit.ly/3rLgZtT.