Prometheus - громадський проект масових відкритих безкоштовних онлайн-курсів, створений у співпраці з викладачами кращих вищих навчальних закладів України, який пропонує широкий вибір курсів для самостійного дистанційного навчання у зручному для слухача форматі за різними напрямками та спеціалізаціями.

Навчальна онлайн-платформа Prometheus надихнула колектив Макіївського міського центру зайнятості Донецької області на здобуття нових знань, якому вони присвятили особистий вільний від роботи час. Майже всі фахівці обрали академічний курс під назвою «Психологія стресу та засоби боротьби з ним», який безпосередньо стосується життя та взаємовідносин між людьми. Працівники після проходження навчання успішно склали всі проміжні та фінальні іспити та отримали сертифікати про завершення курсу. Отримані знання та вміння фахівці планують плідно використовувати у повсякденному та професійному житті.

Спеціалісти поділилися своїми враження від навчання у сучасному форматі, виділивши основні переваги отримання знань за допомогою онлайн-курсів. Уроки не дуже тривалі і не стомливі, темп викладання динамічний, застосовано зручне поєднання теоретичної частини з практичними прикладами, інформація засвоюється легко та швидко, дистанційна форма навчання дозволяє отримувати знання у комфортних умовах для слухача лекцій.

Випробувавши платформу на власному досвіді, фахівці служби зайнятості наполегливо рекомендують скористатися унікальною можливістю отримати безкоштовні та високоякісні знання та дотримуватися життєвої позиції, відповідної до цитати китайського мислителя Сюнь-цзи: «Вчитися треба все життя, до останнього подиху!».