оп

3 квітня 2019 року в межах Центру розвитку підприємництва Дружківського центру зайнятості було організовано та проведено тренінг з основ бізнес-планування для 2 підприємців та 10 безробітних осіб, які перебувають на обліку та зацікавлені в організації власної справи.

На початку заходу спікер Євгенія Жмура розповіла майбутнім підприємцям, яким чином служба зайнятості може сприяти створенню та успішному веденню підприємницької діяльності та презентувала  грантові програми із сприяння самозайнятості внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міжнародних благодійних Фондів, а саме: Чеську гуманітарну організацію «Людина в біді» проект «Відновлення джерел коштів для існування», «Проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької ОДА», «Данська Рада у справах біженців».

Знаннями та досвідом на заході поділилась Олена Тесленко переможниця грантової програми та волонтер проекту МОМ на підтримку самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад в Україні. Вона ознайомила присутніх з особливостями оформлення заявок на участь в грантових програмах та надала поради щодо пошуку організацій-«грантодавців» в мережі інтернет.
Всі бажаючі учасники тренінгу скористалися новітніми технологічними розробками, а саме онлайн-додатком до Android «Центр розвитку підприємництва».

Після тренінгу всі бажаючі отримали індивідуальну консультацію.