Вересневий інтерактивний захід Бізнес-школи молодого підприємця «Profi» відбувся наприкінці місяця в арт-студії #Cherdak. Завітали до неформального простору вихованці з Центру дитячої та юнацької творчості міста Слов’янськ, а саме учасники театральної студії «7-й поверх» та їх керівник – Іван Дідюхін.

З метою знайти своє покликання талановитій молоді були запропоновані практичні вправи. Виконуючи завдання, діти могли спостерігати один за одним, тим самим допомагати відкривати в собі талант лідера, розвивати здатності впливати на людей, захоплювати спільною метою, мотивувати і надихати.

Під чуйним керівництвом культорганізатора дитячого позашкільного закладу та керівника театральної студії «7-й поверх» Івана Дедюхіна діти продемонстрували елементи вправ, що допомагають відкрити приховані таланти та удосконалити ораторські здібності. Це є напрочуд важливим елементом для започаткування власної справи та успішного управління бізнес-командою.

Фахівчиня з профорієнтації, обговоривши з учнівською молоддю бізнес теми, вирішили, що для успішного підприємця дуже важливі такі особисті якості як: енергійність, незалежність характеру, гарні ораторські здібності та гідні манери поведінки.

Учасники дійшли висновку, що вплив за допомогою прикладу, або влада харизми, – поширені у практиці управління, є основою під час побудови власного бізнесу.