22   вересня фахівці Костянтинівського міського центру зайнятості провели онлайн - семінар для роботодавців на тему: «Служба зайнятості - надійний помічник на ринку праці».

Відкриваючи захід, фахівчиня відділу взаємодії з роботодавцями   Наталія   Черепахіна ознайомила представників підприємств та фізичних  осіб-підприємців зі змінами в регулюванні  трудових відносин  в умовах воєнного стану, звернула увагу на необхідність дотримання всіма учасниками взаємовідносин  на  ринку  праці  законодавства  України,  насамперед,  в  частині обов’язкового декларування праці з виплатою  офіційної заробітної плати.

Також спеціалістка нагадала  присутнім  про  послуги, які надає  центр зайнятості роботодавцям та про необхідність  своєчасно та в повному обсязі надавати  інформацію  про попит на робочу силу (вакансії) за  оновленою формою.

Під час  проведення  семінару  окрема  увага була  приділена питанню  надання  компенсації  витрат на оплату праці за працевлаштування  внутрішньо переміщених осіб.

На завершенні зустрічі присутні  отримали вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.

Проведення заходу націлено на зміцнення  партнерських відносин з роботодавцями, які є головними соціальними партнерами служби зайнятості на  ринку праці.