Консультанти роботодавців Краматорського міського центру зайнятості постійно підтримують зв’язок та проводять роз’яснювально-інформаційну роботу з роботодавцями. Так, 10 листопада фахівці разом з представником Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці провели онлайн-семінар. У заході взяли участь 20 представників роботодавців міста.

У ході семінару консультанти роботодавців надали роз’яснення щодо оформлення компенсаційних виплат за працевлаштованих працівників, поінформували про деякі зміни щодо подачі та оформлення звітності про попит на робочу силу. Також під час заходу обговорили ситуації, які виникають між роботодавцем та найманим працівником, та запропонували шляхи їх вирішення.

Окрім цього, заступниця начальника Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Ганна Зуб ознайомила присутніх роботодавців з найбільш ефективними способами дотримання законодавства про працю, перевагами та гарантіями використання задекларованої праці та змінами трудового законодавства у період воєнного стану.

У ході зустрічі учасники ставили запитання та наводили ситуації, які виникли в них під час оформлення трудових відносин з працівниками. Фахівці надали вичерпні відповіді на всі запитання та запропонували можливі шляхи вирішення обговорених проблем.