28 лютого в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості організовано та проведено черговий семінар для роботодавців на тему «Участь у грантових програмах».

Галина Бурлака, директор Мар’їнського районного центру зайнятості,   ознайомила присутніх із послугами, які надає служба зайнятості, змінами в законодавстві та новими онлайн - формами роботи. Вона наголосила, що усім, хто бажає започаткувати власну справу, служба зайнятості надає дієві інструменти та додаткові можливості.

Ксенія Федів, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості, довела інформацію присутнім, як надати заяву до участі у грантах, а також,  як скласти бізнес-план. Вона звернула увагу, що для створення успішного проекту бізнес-плану необхідно  правильно скласти та розрахувати проектно-кошторисну документацію.  На завершення  вона  додала, що у центрі зайнятості щотижнево проводяться семінари щодо основ бізнес-планування із залученням соціальних партнерів, переможців різних грантових проектів та власників успішного бізнесу для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у грантових програмах.