З початку  2018 року в рамках реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» фахівці Мангушського районного центру зайнятості проводили інформаційні заходи зі старшокласниками навчальних закладів району.

23 березня в Мангуській ЗОШ №2 пройшли інтерактивні змагально-мотиваційні та інтелектуально-ігрові заходи для молоді, в яких взяли участь учні 8-10 класів. Мета заходу – надання  інформації про сучасний ринок праці, його особливості, необхідність правильного вибору професії.

Профконсультант районного центру зайнятості Інна Курпе розповіла підліткам про можливість отримати знання на онлайн-платформі "Рrometheus", познайомила учнів з корисною інформацією про безкоштовний додаток «Центр профорієнтації». Ознайомила  з можливостями служби зайнятості щодо проведення профдіагностичного обстеження та надання інформації на теми «Професії майбутнього», «8 навичок, які повинен мати кожен у 18 років».

За результатами заходу близько 70 школярів виявили бажання встановити на свій мобільний телефон додаток «Центр профорієнтації», ознайомитись з онлайн-платформою "Рrometheus", відвідати центр зайнятості з метою отримання додаткової інформаціі.