19 вересня 2018 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулась чергова зустріч у Центрі розвитку підприємницької діяльності. Учасниками заходу стали: представники Покровського міського центру зайнятості, Донецького міського центру зайнятості, Покровської міської ради, Покровської районної ради, представники Головного управління Держпраці у Донецькій області .

«Служба зайнятості – сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям.», - розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова.

Під час заходу були надані практичні рекомендації діючим підприємцям, розглядали питання кадрової документації, що регламентує порядок використання роботодавцем найманої праці, реєстри обліку робочого часу, документи, які відображають факти прийняття на роботу, звільнення з роботи, надання відпустки, направлення у відрядження тощо. Особливу увагу було приділено мінімальним гарантіям в оплаті праці та відповідальність за їх порушення. Також, було розглянуто питання створення нових робочих місць переможцями грантовогоо проекту.

Підприємців було проінформовано про необхідність повідомлення фіскальним органам про прийняття співробітника та про штрафонебезпечні ситуації у разі порушення закону. Також, спеціаліст держпраці ознайомив з можливістю проведення безкоштовного аудиту на підприємстві.