Сьогодні як ніколи питання вибору професії є важливим етапом в житті молоді. Адже сучасна молодь все частіше обирає професії за покликом серця. Тому дуже важливо надати школярам якомога більше інформації про світ професій, і навчити орієнтуватися в ньому не тільки дітей, а і їх батьків, опікунів та навіть вчителів. Саме ці категорії дорослих формують світосприйняття молоді, і їх інформованість стоїть на одному рівні з інформованістю самих школярів. З метою допомоги дорослим в отриманні корисної інформації щодо свідомого вибору професії та в розумінні здібностей їх дітей, Маріупольський міський центр зайнятості ініціював створення Клубу свідомого батьківства. На зустрічах Клубу фахівці соціальних служб інформуватимуть учасників заходу про особливості підліткового віку, можливості допрофільної підготовки у школі, систему професійної освіти у місті та області та перспективні потреби ринку праці.

22 березня у центрі підтримки сім’ї Кальміуського району м. Маріуполь відбулося перше засідання Клубу свідомого батьківства. На захід завітали батьки з дітьми, старшокласники загальноосвітніх шкіл Кальміуського району, фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Відкрила захід начальник відділу активної підтримки міського центру зайнятості Леся Петрушенко, яка підкреслила, що свідомий вибір майбутнього нашої молоді в певній мірі залежить від старшого покоління, тих хто має життєвий досвід. Саме допомога батьків, фахівців центру зайнятості, соціальних партнерів стане в нагоді молоді.

Захід пройшов у теплій атмосфері спілкування батьків та дітей. Завдяки яскравій презентації фахівця центру зайнятості про вибір професії та мультиплікаційного серіалу «Пошук роботи» школярі перейнялися важливістю питання обрання професії.