Одним із пріоритетних напрямків роботи фахівців Волноваського районного центру зайнятості є робота з учнівською молоддю. Тому 19 березня,  у Кирилівському НВК, фахівцями центру було проведено профорієнтаційний урок за темою «Професії майбутнього» з учнями 8 – 11 класів. 

Мета такої роботи – інформування учнів про світ професій, ситуацію на ринку праці та  допомога у професійному самовизначенні.

Під час заходу учні дізнались про важливість правильного вибору майбутньої професії, основні навички, якими має оволодіти людина до 18 років та навіть пройшли тестування для відбору на різні типи професій відповідно до класифікації типів професій Е. А. Клімова «Квадрат інтересів».  

Захід пройшов з використанням складової презентації та цікавих профорієнтаційних відеороликів. Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Анастасія Харіна зауважила : «Обираючи професію, слід пам’ятати, що здійснити відповідальний крок вибору треба свідомо, враховуючи свої нахили та здібності, особисті та громадські інтереси».

Зацікавлені школярі наприкінці заходу  висловили бажання й надалі активно співпрацювати з центром зайнятості, адже саме професійно-орієнтовані учні - це в майбутньому професіонали своєї справи, котрі зможуть принести користь українському суспільству та нашому рідному краю.