Ринок праці не стоїть на місці. Професії, які були затребувані в недавньому минулому, тепер втрачають свою популярність, а замість них з’являються зовсім нові спеціальності. Дуже важливо актуалізовувати і розширяти знання старшокласників про різноманітний світ професій, виховувати позитивне ставлення до навчання та майбутньої професійної діяльності.

«Затребувані в світі професії» - саме під такою назвою фахівці  Маріупольського міського центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для випускників ЗОШ №16, до участі у якому був запрошений представник навчального закладу Національної академії державної прикордонної служби України ім.Богдана Хмельницького старший лейтенант Віталій Рикун.

Фахівець Центру зайнятості Любов Сітарук поінформувала підлітків про стан сучасного ринку праці, актуальні професії, провела презентацію "Атлас нових професій". Учні дізналися про можливість користування зручним мобільним додатком "Центр професійної орієнтації", структура якого побудована таким чином, щоб забезпечити його максимально комфортне використання, і включає у себе не тільки навчальний контент, а й елементи розважальної складової, покликані зацікавити молодь та привернути якнайбільш їхньої уваги до корисної інноваційної розробки служби зайнятості.

Представник навчального закладу запропонував дітям навчання в академії та розповів про спеціальності, за якими навчаються у виші.