Декада зустрічей з підприємцями, які відкрили власну справу за сприяння служби зайнятості, продовжує роботу в Бахмутському міському центрі зайнятості. 

8 лютого до онлайн зустрічі запросили бізнес-леді. Пані Олена розпочала власну справу за сприяння служби зайнятості в квітні 2020 року. Вона започаткувала бізнес вже на початку дії карантину.

Треба зазначити , що пані Олена обрала для бізнесу не зовсім жіночу справу:  автодоставку у сфері кур’єрських послуг. Для реалізації цієї задумки їй довелося не тільки кардинально змінити професію, а й місце проживання. Свій бізнес Олена веде у місті Київ.  При цьому має серйозні обмеження у стані здоров’я, має групу інвалідності. Бізнес-леді не звикла жалітися на долю, завжди активна і цілеспрямована. Вона розповіла з чим довелося стикнутися на самому початку роботи. Потім як успішно змогла подолати перепони у веденні бізнесу. На сьогодні вже є напрацьований досвід та певна клієнтська база.

Директорка центру зайнятості Ірина Лещенко запропонувала підприємиці участь в онлайн проекті для підприємців за підтримки Донецької торгово-промислової палати «Прямуємо до успіху». Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал нагадав бізнес-вумен про послуги служби зайнятості, які сприятимуть розвитку бізнесу та в подальшому створенню нових робочих місць.

Наприкінці онлайн зустрічі фахівчиня з профорієнтації Олена Бояринова запросила підприємицю до подальшої участі в онлайн засіданнях центру розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості. Такі зустрічі спрямовані на інформаційну та фінансову підтримку розвитку діючого бізнесу.