Головною метою служби зайнятості є максимальне поєднання інтересів роботодавців та шукачів роботи, сприяння зайнятості та легалізації найманої праці.

Саме тому 21 жовтня фахівцями Мирноградського міського центру зайнятості було проведено онлайн-семінар для роботодавців «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам».

«Ухиляючись від легального оформлення трудових відносин, роботодавець позбавляє найманих працівників соціальних гарантій та відповідних соціальних виплат, які гарантує держава у разі настання страхового випадку»,- зазначила начальник відділу взаємодії з роботодавцями.

Учасників було поінформовано про ситуацію на ринку праці, ризики тіньової зайнятості, новації діючого законодавства про працю та зайнятість, зокрема, про порядок укладання та розторгнення трудових договорів з найманими працівниками у період воєнного часу. Окрему увагу було приділено презентації актуальних послуг служби зайнятості та активним програмам підтримки роботодавців з боку держави.

Заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря ознайомила роботодавців щодо фінансових стимулів. Нагадала про умови участі у діючих проєктах та корисні кейси в розділі «Бізнес» на порталі «Дія».

Підприємці також отримали інформацію щодо можливості організації  професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення  роботодавців в   центрах професійно-технічної   освіти   служби   зайнятості.