27 грудня 2018 року у Новогродівському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему: « Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам» за участю головного спеціаліста відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Ірини Серікової.

Представник Пенсійного фонду України акцентувала увагу на перевазі електронних послуг, які надає Пенсійний фонд України, а також, як зареєструватися на порталі ПФУ (https://portal.pfu.gov.ua), яку інформацію можливо отримати в особистому кабінеті.  

Ірина Серікова ознайомила присутніх з термінами та особливостями подання звітності до ПФУ.

Алла Северинець - начальник відділу взаємодії з роботодавцями ознайомила роботодавців з послугами,  які надає служба зайнятості роботодавцям та визначила економічні переваги від співпраці з центром зайнятості. Розповіла про інноваційні методи роботи центра зайнятості, особливостями нарахування ЄСВ та компенсації оплати праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Ознайомила з перевагами легалізації трудових відносин.