В Костянтинівському міському центрі зайнятості 19 вересня 2018 року проведено тематичний семінар для роботодавців за участю головного інспектора відділу контролю східного напрямку управління з питань праці Головного Управління Держпраці у Донецькій області. Тематика семінару стосувалася застосування норм трудового законодавства: оформлення трудових відносин на законних підставах, ведення виробничої діяльності в правовому полі, дотримуючись базового рівня оплати праці та інше. Наголошено на відповідальність кожного роботодавця за використання не задекларованої праці.

Також присутніх було ознайомлено з порядком проведення інспекційних відвідувань Державною інспекцією праці. Головний інспектор Вікторія Хачикян відповіла на запитання учасників семінару, закликала роботодавців неухильно дотримуватися вимог чинного законодавства про працю та зазначила, що легальна зайнятість – це шлях до добробуту кожного українця та отримання належного пенсійного забезпечення після настання пенсійного віку.

Учасники заходу мали нагоду не лише отримати відповіді на поставлені запитання, а й поспілкуватись з колегами та поділитись з ними особистим досвідом роботи в питанні легалізації праці.