Сьогодні, 3 квітня 2019 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулась чергова зустріч у Центрі розвитку підприємництва. Учасниками заходу стали: Покровське об'єднане управління Пенсійного Фонду України, Фонд соціального страхування м. Покровська,  Покровсько-Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області, а також вже  11  діючих підприємців  та 5 осіб, зацікавлені у створенні власної справи.

«Головне для підприємця бути юридично обізнаним, і власне, жити за законом…», - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Головна ціль – надати фахові рекомендації, поради та застереження щодо державної реєстрації підприємництва, вибору системи оподаткування, сплати ЄСВ від моменту реєстрації. Також присутніх цікавили питання стосовно допомоги, на яку можуть розраховувати громадяни у разі втрати непрацездатності та ще багато інших питання щодо нововведень у сфері соціального страхування.

Другу частину зустрічі було присвячено практичному знайомству з електронними сервісами запрошених служб, які є відкритими та доступними для всіх бажаючих. Оволодіння такими навичками полегшує життя представників бізнесу та значно економить їх час. Крім цього - це альтернатива чергам, проблемам та зайвим фінансовим витратам.

Також, бажаючі отримали індивідуальні консультації та відповіді на всі свої запитання.