Протягом минулого тижня фахівці Маріупольського міського центру зайнятості провели серію презентацій молодіжної бізнес-школи "Start Up". Вони відвідали Маріупольське вище металургійне професійне училище, Маріупольський коледж ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського та Маріупольську загальноосвітню санаторну школу-інтернат № 11.

Завдяки навчанню у бізнес-школі молоді люди дізнаються про основи ведення підприємницької діяльності, поспілкуються з експертами у сфері бізнесу та отримають можливість сформувати власні ідеї в успішні бізнес-проєкти. Для досягнення мети потрібно навчатися, слухати та чути, вдосконалювати себе, знаходити натхнення та пробувати щось нове.

"Започаткувати свій стартап в Маріуполі стало реальністю.  Гранти на відкриття, відновлення та розширення власної справи, інвестиції в розвиток регіону сприяють процесу росту підприємницької ініціативи та відповідно створенню нових робочих місць. Багато стартапів сьогодні відкриваються молоддю. Сучасна молодь швидше орієнтується у світових та локальних тенденціях та починає свій кар’єрний шлях ще в роки студентства, а іноді і раніше", - зазначили фахівці.