19 вересня на базі Консалтингового центру Маріупольського міського центру зайнятості проведено тренінг для шукачів роботи, які тільки цікавляться підприємництвом і ще вагаються «Чи варто?».

Гостею тренінгу була успішний підприємець Олена Кот. Вона розповіла історію як і чому вирішила стати підприємцем, а також про труднощі і позитивні моменти ведення свого бізнесу. Учасники ставили Олені багато запитань, на які жінка надавала рекомендації, які базувалися на особистому досвіді.

Далі був проведений тренінг, спрямований на формування навичок досягати особистих результатів. З фахівцем служби зайнятості відвідувачі Консалтингового центру пройшли практично весь шлях від моменту як з'являється думка стати підприємцем і як матеріалізувати свою ідею в бізнес-план до моменту, коли бізнес приносить не тільки задоволення, а й істотний прибуток.

Окремо була розкрита тема грантових програм, бо бізнес завжди потребує розвитку, а це здійснюється більш жваво лише при отриманні інвестицій.

Було багато запитань, обговорень, і кожен з учасників отримав нові знання щодо ведення власної справи та розуміння про реалії підприємницького життя.