З метою стимулювання підприємницької ініціативи та підтримки розвитку малого бізнесу на початковій стадії його діяльності в Бахмутському міському центрі зайнятості постійно працює Центр розвитку підприємництва.

12 вересня  в рамках роботи Центру відбувся черговий тренінг з бізнес – планування.  Послуги Центру  розраховані на три категорії клієнтів, які були присутні на тренінгу: шукачів роботи, які мають наміри щодо відкриття власної справи; безробітних, які бажають скористатися одноразовою виплатою допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та підприємців – початківців міста Бахмут та Бахмутського району.

Як завжди, зацікавленість присутніх визвав виступ Наталі Бережної -  завідувача сектору ведення державного реєстру фізичних осіб – платників податків Бахмутської ОДПІ ГУ ДФС,  адже для підприємців-початківців особливо важливо поспілкуватись з фахівцями-практиками з організації та ведення бізнесу. Отже від досвідченого фахівця податкової служби вони  отримали відповіді на негайні питання: щодо видів оподаткування бізнесу в Україні, переходу з одного виду оподаткування на інший, особливостей винайму працівників по трудовому договору та договору цивільно-правового характеру, питань відкриття та припинення підприємницької діяльності тощо.

Фахівці Бахмутського МЦЗ надали інформацію щодо умов  участі суб’єктів малого підприємництва в програмі підтримки малого та середнього підприємництва  Донецької облдержадміністрації «Український донецький куркуль»,  де є можливість отримати  безповоротну фінансову підтримку на реалізацію своїх бізнес-ідей.

Учасники тренінгу ознайомилися  з умовами надання діючих міжнародних грошових грантів для започаткування власної справи або її відновлення, в яких  можуть брати участь як місцеві жителі та переселенці, які лишилися роботи, так чинні підприємці. Окремо були висвітлені додаткові джерела отримання корисної для підприємців інформації - додаток «Центр розвитку підприємництва», онлайн - ресурс «Прометеус», відео-уроки з бізнес-планування.

За словами учасників тренінгу «кожен з них сьогодні  відкрив для себе  нові можливості».

Якщо вас цікавлять питання «Де взяти гроші на бізнес в Україні»,  «Як започаткувати  бізнес за сприяння державної служби зайнятості»,  «Як зібрати гроші за допомогою краудфандінга»  та інші і ви  бажаєте отримати корисні поради та підвищити успішність бізнесу,   запрошуємо  вас  на наступну зустріч в Центрі розвитку підприємництва, яка відбудеться 19 вересня поточного року з 10-00  до 13-00 в Бахмутському міському центрі зайнятості.