Вільне радіо від 16.01.2024

Донецька обласна служба зайнятості пропонує переселенцям, які повертаються, записатися до кадрового резерву працівників державної служби. Вимог до кандидатів небагато.

Про це інформують в ДонОВА.

Проєкт насамперед розрахований на тих переселенців, які хочуть повернутися додому і бути корисними регіону. Саму ж ініціативу створили для оперативного забезпечення кадрами органів місцевого самоврядування Донецької області. 

До кадрового резерву подали анкети вже майже 200 громадян. Кожен з них має індивідуальний супровід працівників обласного Центру зайнятості. Кандидати отримують необхідні консультації та практичну допомогу у створенні резюме, організації співбесід тощо”, — йдеться в повідомленні.

Записатися можуть як службовці, що працюють, так і люди без досвіду роботи в державній службі. Серед вимог до претендентів — готовність до роботи на постраждалих територіях, володіння відповідними професійними та управлінськими навичками та компетенціями.

Завдяки резерву вже укомплектували працівниками установи в деокупованій Лиманській територіальній громаді та у Сартанській ВЦА Маріупольського району, яка працює на підконтрольній території України”, — повідомляють у ДонОВА.

Охочим приєднатися до кадрового резерву потрібно лише заповнити анкету за посиланням: https://t1p.de/6t9vi.

Усі необхідні консультації можна отримати у колл-центрі Донецького обласного центру зайнятості за телефоном 0-800-33-61-67.

Нагадаємо, у Бахмутській громаді шукають патронатних батьків. Чоловікам чи жінкам, які мають досвід виховання власних дітей і готові на деякий час взяти в сім’ю прийомну дитину, платитимуть 15 140 грн, плюс доплати на кожну дитину.