оп

Задля допомоги підприємцям та тим, хто тільки планує власну справу, фахівці Консалтингового центру Маріупольського міського центру зайнятості проводять різноманітні заходи, долучаючи до цього професіоналів своєї справи, бізнес-тренерів та діючих успішних підприємців. Разом з партнерами фахівці Центру зайнятості мотивують клієнтів до дій та навчають аспектам веденню бізнесу.

13 березня відзначилось проведенням тренінг-гри «Життєвий капітал». Тренери Ділового клубу «Партнер» Лариса Петрова та Олексій Бірінцев  підвищували фінансову грамотність підприємців у практичній інтерактивній формі. Під час гри учасники прожили 45 років дорослого життя, щоб навчитися змушувати гроші працювати на себе.

Тренінг-гра розпочалася з обговорення основних видів зайнятості та доходів, які вони приносять. Далі тренери перейшли до обговорення безпосередньо правил та стратегій гри. Близько 5 годин  учасники проживали чотири десятиліття свого життя. Завдяки підказкам тренерів, під час гри, учасники в повній мірі зрозуміли, що необхідно для досягнення мети, які правильні рішення прийняти і від чого можна відмовитися. «Все, як і в житті»,- прокоментувала тренінг одна з учасниць.

В процесі заходу гравці отримали діючі інструменти і покрокову інструкцію з управління, накопичення, збереження та примноження своїх фінансів. За словами тренерів,  гра "Життєвий капітал" спрямована поліпшити модель управління фінансами з метою створення сімейного капіталу.

Тренінг-гра створена за авторською методикою Ділового клубу «Партнер» міста Харків. Брати участь у грі можуть не більше 7 учасників, що дозволяє тренеру індивідуально працювати з кожним, розбирати всі ситуації та давати повні пояснення.