16 травня на платформі Молодіжного центру «Рух» з метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся щотижневий тренінг з основ бізнес-планування за участю керівника Покровської ліги ділових та професійних жінок Наталії Тихонової у Мирноградському центрі зайнятості.

Відкриваючи захід, начальник відділу активної підтримки безробітних Ганна Майборода повідомила відвідувачів про постійно діючий проект Донецької торгово-промислової палати «Business Project Workshop». Перший крок проекту – відкрита консультаційна лінія «4Round», яка надає можливість всім бажаючим з 26 квітня отримати консультації з бізнес-планування та менеджменту в онлайн-режимі. Також під час заходу була презентована навчальна онлайн-платформа «Prometheus», яка дозволяє отримувати знання дистанційно. Деякі учасники  одразу спробували зареєструватися та обрати цікаві для них курси.

Відвідувачі тренінгу разом з Наталією Тихоновою розглянули процес формування бізнес-ідеї у майбутніх підприємців та виконали інтерактивні вправи, що допомагають розвинути лідерські якості та активізувати бізнес-мислення.

Під час заходу присутні отримали інформацію від заступника начальника відділу активної підтримки безробітних Ірини Молодорі про умови участі у проекті  «Український донецький  куркуль». Вона зазначила, що цей проект надає можливість не тільки започаткувати та розширити власний бізнес, а й сприяє збільшенню робочих міст у регіоні. «Більша частина переможців проекту вже успішно реалізовує свої проекти», - розповіла вона, - «Запрошуємо всіх скористатися унікальним шансом. Діючі роботодавці вже сьогодні можуть прийняти участь у грантовій програмі та отримати фінансову підтримку для здійснення мрії!».

Роботодавці та безробітні, у яких виникли питання, отримали кваліфіковані консультації від начальника відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Тетяни Томази.