З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи Центру розвитку підприємництва 11 вересня 2019 року фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували щотижневий тренінг з основ бізнеспланування в приміщенні Молодіжного центру «Рух». Захід відбувся за участю головної спеціалістки відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету міської ради Марини Плохової.

Присутні отримали інформацію про послуги служби зайнятості для бажаючих започаткувати власну справу, історії успіху та вдалі приклади «стартапів». Також були виконані вправи, які допомагають повірити в себе та надихнутися на створення свого бізнесу.

Під час заходу відбулось жваве обговорення щодо розробки бізнеспланів, якісної підготовки саме фінансового плану, адже в ньому визначається потреба у інвестиціях, передбачаються джерела фінансування, розраховується строк за який проект окупиться.

Запрошуємо на наступну зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу, яка відбудеться 18 вересня 2019 року о 10 годині!