Донецька обласна служба зайнятості розпочала нову програму підтримки підприємництва, в рамках якої запроваджено навчання основам бізнес-планування на базі центрів зайнятості.

Старт цієї програми співпав з відкриттям в Бахмутському МЦЗ соціально- психологічного тренінгового центру «Шлях до успіху», тому 18 квітня 2018 року в рамках роботи центру розвитку підприємництва вже вдруге пройшов тренінг з основ бізнес-планування. Спікером тренінгу виступила Оксана Кравець - директор ГО «Жіночий соціальний еколого-правовий центр», яка є сертифікованим тренером та приватним підприємцем одночасно.

Особливу увагу учасники тренінгу присвятили особливостям підготовки та участі в програмі Донецької ОДА «Український донецький куркуль», але основний час був присвячений практичним питанням щодо складання та презентації власного бізнес-плану. «Грамотно складений план дає алгоритм послідовних дій, виконання яких дозволить досягти поставленої цілі з найменшими затратами. Бажаю всім вам отримати фінансову незалежність - реалізувати отримані знання і навички у створенні своєї власної справи» - підсумувала свій виступ тренер.

В подальшому щосереди в центрі розвитку підприємництва Бахмутського МЦЗ представниками відділів економіки міської ради та районної держадміністрації, органів фіскальної служби, торгово-промислової палати будуть надаватися практично-орієнтовні консультації з різних питань: ведення власної справи, написання бізнес-планів, умов участі у проекті «Український донецький куркуль»та інших грантових програмах.

На зустрічі запрошуються всі зацікавлені суб’єкти підприємницької діяльності, (у тому числі, які відкрили власну справу за допомогою центру зайнятості шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю), які мають наміри в подальшому прийняти участь у конкурсних відборах за програмою “Український донецький куркуль». Завдяки такому навчанню всі бажаючі мають можливість отримати корисні навички в бізнес-плануванні та підвищити власний рівень конкурентоспроможності в сфері самозайнятостію.