Небезпеку видно не одразу

 За оцінками МОМ понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року . Більшість громадян ніколи не замислювались над цією проблемою, бо майже кожен член суспільства вважає, що його це ніколи не торкнеться.

20.09.2018 року на базі Лиманського міського центру зайнятості відбувся семінар «Запобігання трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці» в рамках співробітництва з Лігою ділових і професійних жінок з  метою Реалізації проекту МОМ «Покращення доступу уразливих груп населення». Основною метою заходу було підвищення обізнаності щодо небезпек, пов’язаних з торгівлею людьми, основними формами та способами втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію. Учасники заходу детально розглянули питання власної безпеки під час подорожей та  що вони повинні мати для легальної роботи закордоном

Під час обговорення кожний мав змогу висловити свою думку стосовно цієї жахливої проблеми нашого суспільства та отримати вичерпні відповіді на свої запитання.