За ініціативи ГО «Молодіжна платформа «Новосхід» та за участю Новогродівського міського центру зайнятості 19 вересня 2018 року відбулась чергова зустріч  анімаційного клубу «Піксель». Метою роботи клубу є: цікаве та корисне дозвілля  молоді міста та виховання спрямованості на самопізнання, як основу професійного самовизначення, формування вміння аналізувати свої здібності, співставляти їх з вимогами конкретної професії, планувати свою професійну кар’єру, розвивати власні професійно важливі якості особистості.

Діти у невимушеній та звичній для себе обстановці, мали  можливість на практиці спробувати себе у ролі  режисерів, авторів ідей, художників, мультиплікаторів, фотографів, фахівців з освітлення, озвучення та монтажу. З кожним разом бажаючих з користю провести для себе час стає все дедалі  більше.

ГО «Молодіжна платформа «Новосхід» та Новогродівський міський центр зайнятості запрошують  молодь міста долучитися до клубної роботи та виявити свої індивідуальні схильності, психофізіологічні можливості, сформувати вміння нової  професії, до якої є інтерес і нахили, щоб прийняти правильне рішення про свою придатність до професійної діяльності в обраній галузі.