В рамках Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» 22-24 травня в м. Маріуполь на базі ГО «МК «Повір у себе», проходив триденний бізнес-тренінг розвитку і просування малого бізнесу за участю представника Маріупольського міського центру зайнятості. 

Організатором заходу виступив Громадський союз «Всеукраїнське громадське об'єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України».  Мета проведення бізнес-тренінгів - сприяння розвитку та просуванню малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України. 

Під час тренінгу його учасники - підприємці і безробітні особи з інвалідністю спілкувалися, ділилися досвідом, розповідали про свої успіхи і проблеми. Серед підприємців були переможці міжнародних грантів для відкриття власної справи, які досягли професійних успіхів, і, найважливіше, мають можливість жити повним життям і відчувати себе самодостатніми людьми. Це - Віктор Вовк, переселенець з Донецька, займається харчовим виробництвом, виготовлює взуття, маріупольчани: Олексій Дідаш, власник інтернет-магазину, та бджоляр Валентин Терещенко, а також Ганна Мацько з Покровського району, яка завдяки отриманню гранту відкрила власну швейну майстерню. Своїм прикладом вони надихали присутніх на активну життєву позицію.