В умовах скорочення та ліквідації крупних підприємств, велике значення для розвитку економіки нашого міста набуває малий бізнес. Задля його підтримки та розвитку в Лиманському міському центрі зайнятості працює Консалтинговий простір. 13 жовтня фахівчині центру зайнятості провели засідання з використанням платформи ZOOM.  У заході прийняли участь пошукачі роботи, які зацікавлені відкриттям власної справи та підприємці, які прагнуть розширити свій бізнес.

«Якщо у вас є ідея, почніть сьогодні. Немає кращого часу, ніж зараз, щоб почати діяти», - звернулась до присутніх заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями Лиманського міського центру зайнятості Олена Богдан.

Упродовж заходу учасники були ознайомленні з Програмою грантових конкурсів від Данської Ради у справах Біженців для покращення економічної ситуації східної України, зокрема, від наслідків поширення COVID-19, які діють на територіях Донецької та Луганської областей, дізнались про розмір грантів та основні критерії відбору учасників.

Також, завідувачка сектору профорієнтації нагадала присутнім про можливість прийняти участь у тренінгах з формування бізнес-ідей, стартапів та розробки бізнес-планів задля зміцнення потенціалу та підвищення підприємницької активності ВПО і місцевого населення Донецької, Луганської та Запорізької областей Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів королівства Данії та Японії.