Для допомоги молоді зорієнтуватися у професійній сфері, сприяння  в прийнятті  такого важливого рішення, як вибір професії, Мангушський районний центр зайнятості провів 14 грудня інтерактивний захід  для учнівської молоді  в Мангушській ЗОШ № 2.

У заході приняли участь учні  8 класів , вчителі, батьки.

Профконсультант районного центру зайнятості Ірина Соловйова  надала присутнім інформацію  про особливості регіонального ринку праці, його потреби у професійних аспектах, дисбалансу попиту і пропозиції робочої сили на ринку праці району, а також про послуги, що надаються центром зайнятості. Вона акцентувала увагу на тому,  що однією з основних причин безробіття  серед  молоді є неправильний та необґрунтований вибір професії.

Цікаві дискусії та діалоги за участю директора школи Світлани Терстуях, фахівців центру зайнятості допомогли молоді отримати відповіді на запитання щодо професійного самовизначення,  реальне уявлення про затребуваність в рідному районі.

А щоб школярі дійсно оцінили свої можливості, визначили свою  професійну спрямованість, і з урахуванням цих даних обрали майбутню професію, було проведено тестування.

Фахівці центру зайнятості відзначили: активна участь в даному заході  чималої кількості дітей стала підтвердженням небайдужого ставлення молодого покоління до власної долі, тобто до вибору професії, яка є запорукою майбутньої успішної трудової діяльності.