19 лютого  в Мангушському районному Будинку культури  було проведено семінар  «Військова служба за контрактом -  впевнене майбутнє», спрямований на підбір кандидатів серед незайнятого населення для проходження військової служби за контрактом, в якому взяли участь 26 безробітних,  перебуваючих  на обліку в  районному центрі зайнятості.

Захід проводився в рамках виконання спільної угоди про співпрацю між Мангушським районним центром зайнятості та Першотравневим районним віськовим комісаріатом. В роботі семінару взяли участь заступник військового комісара-начальник відділення комплектування Першотравневого військкомату Василь Мазур та діловод відділу комплектування Ірина Матюшкіна. 

Директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна, розпочавши захід, проінформувала про стан ринку праці в районі і  підкреслила, що служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних, оскільки  в військових частинах є потреба  в водіях, артилеристах, танкістах, кухарях, діловодах та інших військових спеціальностях, забезпечено високий рівень заробітної плати

Заступник військового комісара-начальник відділення комплектування Василь Мазур проінформував  учасників семінару про умови прийняття на військову службу за контрактом  у Збройні Сили України, оплату праці, додаткові грошові виплати і винагороди, щорічні і додаткові відпустки, соціальні гарантії та визначені чинним законодавством пільги та компенсації. Торкнулися можливості вступу до вищих навчальних закладів Міністерства оборони та військових навчальних підрозділів під час служби.  

За результатами заходу 2 безробітних виявили бажання проходити військову службу за контрактом.

Роботу в цьому напрямку буде продовжено, оскільки військова служба за контрактом допоможе вирішити проблему працевлаштування та відстояти право українського народу на свободу та незалежність, гідність і справедливість та європейські цінності.