01 листопада 2018 року фахівці по роботі з роботодавцями Олександрівського районного центру зайнятості разом з директором центру зайнятості провели онлайн-співбесіду з роботодавцем – СТОВ «Лощанське».
Центр зайнятості та СТОВ «Лощанське» є давніми партнерами, між якими налагоджена тісна співпраця. Підприємство займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур з 1997 року. 
На сьогоднішній день роботодавець потребує на вільне робоче місце водія автотранспортних засобів. Представник товариства Ніна Замощанська розповіла учасникам співбесіди про умови праці, обсяги робіт, вимоги до працівників та систему оплати праці. 
Шукачі роботи під час спілкування достойно презентували свої професійні якості, навички та досвід. За результатами заходу було запрошено двох безробітних громадян на особисту зустріч для подальшого працевлаштування.
Наприкінці заходу Наталя Дудник та Ніна Замощанська подякували одне одному за проведений захід, оперативність та виразили надію на подальшу плідну співпрацю.