11 вересня в Бахмутського міського центру зайнятості відбулось засідання Центру розвитку підприємництва. за участю 1 самозайнятої особи, 10 безробітних та провідного економіста відділу мікро, малого та середнього бізнесу АТ «Ощадбанк» Тетяни Сердюк. Спеціалістка банку розповіла діючим та майбутнім підприємцям про особливі умови кредитування для малого та середнього бізнесу.

Впродовж заходу спеціалісти центру зайнятості ознайомили присутніх з можливістю навчання в рамках Програми ООН. «Проект спрямований на розвиток навичок підприємництва на сході України. Бахмутський міський центр зайнятості запрошує мешканців Сіверської ОТГ набути теоретичних та практичних знань з питань створення та розвитку бізнесу» - звернулась до присутніх фахівець відділу профорієнтації Олена Бояринова.

З можливістю отримання мікрогрантів на розвиток бізнесу і підвищення професійного рівня для молоді Донецької області присутніх ознайомила заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олена Сліпцова. Програма реалізується Данською радою у справах біженців за фінансової підтримки Європейського союзу. Також фахівці служби зайнятості запросили учасників зустрічі взяти участь в бізнес-тренінгах, спрямованих на підвищення підприємницьких навичок. Тренінги організовуються за підтримки Чеської неурядової організації «Людина в біді». На тренінгах будуть навчати бізнес-плануванню, продажам та спілкуванню в соціальних мережах, управлінню та просуванню салонів краси, роздрібних магазинів та закладів харчування. Також увагу учасників було приділено проекту підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, спрямованого на залучення суб’єктів підприємництва до реалізації проектів у пріоритетних напрямках діяльності.