З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи центру розвитку підприємництва (консалтингового простору) 18 квітня Мангушський районний центр зайнятості провів   тренінг  щодо    основ   бізнес – планування, в тому числі для проекту «Український донецький куркуль».

У заході взяли участь 3 безробітних громадян та 2 підприємців, а також, такі соціальні партнери центру зайнятості як: державний реєстратор Олександр Демидов, головний державний інспектор Тангутської ОДПІ Тетяна Бібердієва та начальник відділу економіки Мангушської райдержадміністрації Віра Смолій. На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування та уникнення найрозповсюдженіших помилок при складанні бізнес-плану, дізналися про основні вимоги, нюанси складання бізнес-планів проекту «Український донецький куркуль». Окрім того, учасники заходу мали змогу отримати відповіді на запитання стосовно участі у грантовому проекті «Український донецький куркуль», насамперед, такі як:

- які бізнес-проекти є найбільш успішними і підтримуваними;

- чи є види витрат, які не можуть бути включені до розрахунків витрат бізнес-плану;

- строки перерахування грантових коштів;

- як правильно розраховувати та подавати звіти до державної податкової інспекції;

- чи можна брати участь у проекті повторно за умови, якщо перша участь не була успішною.

Також майбутні підприємці були ознайомлені зі станом ринку праці Мангушського району.

Даний захід проводитиметься щосереди на базі Мангушського районного центру зайнятості з 10:00 до 13:00. Усі бажаючі відкрити власну справу або розширити вже існуючий бізнес зможуть поспілкуватися з запрошеними фахівцями, поставити запитання до кваліфікованих спеціалістів відповідних галузей для впевненого руху вперед, до поставленої мети.