14 квітня в центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбувся онлайн – вебінар. Шукачів роботи запросили  обговорити планування власної справи. Також до заходу долучились діючи підприємці та соціальні партнери служби зайнятості.  

Профконсультант Бахмутського міського центру зайнятості Олена Бояринова обговорила зі слухачами відкриття підприємницької діяльності з використанням інформаційного ресурсу державної служби зайнятості. Учасники ознайомились з додатковими джерелами отримання корисної для підприємців інформації. Серед них додаток на андроїд «Центр розвитку підприємництва», онлайн-ресурс «Прометеус», відео-уроки з бізнес-планування Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Слухачі дізналися про можливості отримання  додаткового фінансування через  участь у діючих міжнародних грантових програмах. Такі програми існують як для діючого бізнесу, так і для тих, хто лише замислюється над відкриттям власної справи. Шукачі роботи отримали рекомендації по пошуку грантодавців в інтернеті.

До заходу долучився юрист програми економічного розвитку міжнародної гуманітарної неурядової організації Данська Рада у справах біженців Євген Жифарський. Шукачі роботи дізнались про послуги для населення цієї громадської організації. Також мова йшла про особливості загальної системи оподаткування.

На завершення вебінару обговорили користування електронними сервісами для бізнесу. Слухачі отримати відповіді на запитання, які надсилали в онлайн - чат протягом зустрічі.