Продовжуємо інформувати та консультувати роботодавців та фізичних осіб-підприємців. Так, 9 вересня фахівчині відділу взаємодії з роботодавцями Краматорського міського центру зайнятості разом із спеціалістами Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці провели онлайн-семінар для представників малого та середнього бізнесу.

Найпоширенішими питання, які ставлять роботодавці, стосуються призупинення та оформлення трудових відносин з працівниками. Заступниця начальника Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Ганна Зуб надала консультацію та детально пояснила, які саме можуть бути підстави припинення трудових відносин та звільнення працівників. Також особливу увагу вона приділила наданню відпусток під час дії воєнного стану.

Під час заходу надійшло чимало запитань щодо компенсаційних виплат, які можуть отримати роботодавці на працівників. Консультанти роботодавців розповіли про алгоритм отримання допомоги та документи, які необхідно надати до центру зайнятості. Також фахівці нагадали про електронні сервіси служби зайнятості та продемонстрували зручність їх використання.

Наприкінці заходу учасники обговорили важливість легального працевлаштування та підкреслили його переваги. Онлайн-семінари для представників малого та середнього бізнесу будуть проводитись і надалі.

Всеукраїнська база вакансій на Telegram каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» worknowdcz - https://bit.ly/38Z2E6I.

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram - https://bit.ly/2UnnJwh.

Телефони «гарячих ліній» служби зайнятості Донеччини https://bit.ly/3rLgZtT.