Більше 10 років Селидівський міський центр зайнятості співпрацює з Донецькою обласною Лігою ділових і професійних жінок. 21 вересня проведено черговий спільний захід в межах проекту «Покращення доступу уразливих груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до послуг з попередження торгівлі людьми та скрінінгу», за фінансовою підтримки МОМ (Міжнародна організація з міграції) для безробітних, в тому числі переселенців.

Зараз, коли велика кількість людей в пошуках достойної роботи, дуже важливо говорити про безпечне працевлаштування, особливо за кордоном. Цій темі була присвячена зустріч з безробітними.

Присутні подивилися фільм за участю Джамали "Життя на продаж", обговорили міфи та стереотипи щодо потрапляння в ситуації торгівлі людьми. Було проаналізовано шляхи попадання в тенета рабства. Наприкінці зустрічі всі разом обговорили безпечні шляхи виїзду за кордон з будь-якого приводу.

Тренерка Ліги Вікторія Касьяненко довела учасникам зустрічі телефон гарячої лінії МОМ 527 та  види допомоги, які надає МОМ для потерпілих від торгівлі людьми (юридичні консультації, медична та психологічна допомога, надання тимчасового укриття; професійна підготовка, а також надання невеличких грантів).